Realizacje

W ramach grupy WDM24.pl wykonujemy eksperckie przeglądy regałów.

przegladyregalow.pl

Opis systemu

Opatentowany system ROS

Zasada działania tego systemu jest bardzo prosta i równocześnie bardzo efektywna. Firma ROS stworzyła i opatentowała narzędzie hydrauliczne, za pomocą którego do uszkodzonego słupa przykłada się matrycę i poprzez kontrolowany, precyzyjny nacisk w ciągu kilku minut przywraca jego stan pierwotny. W zależności od stopnia uszkodzenia procedura ta może być trochę trudniejsza, ale zawsze jest skuteczna. W przypadku złamania lub pęknięcia słupa zalecana jest jednak wymiana na nowy element.


Stowarzyszenie FEM

Firma ROS jest członkiem stowarzyszenia FEM (European Federation of Materials Handling and Storage). Od momentu powstania w roku 1953 FEM reprezentuje producentów urządzeń transportowych i magazynowych.

FEM jest niekomercyjnym stowarzyszeniem z siedzibą w Brukseli, które zapewnia reprezentowanie interesów członków stowarzyszenia przed instytucjami europejskimi.

Interesy te stanowią wspólną wizję FEM polegającą na rozwoju przemysłu oraz utrzymaniu wiodącej pozycji europejskich urządzeń transportowych i magazynowych na rynkach światowych. 

Europejski przemysł pod egidą FEM osiąga roczne obroty na poziomie ok. 45 miliardów euro. FEM reprezentuje ponad 1000 firm zatrudniających około 160 000 pracowników, co stanowi ok. 80 % firm uprawnionych do członkostwa w tej organizacji w Europie. Firmy te skupiają ponad połowę produkcji urządzeń transportowych i magazynowych na całym świecie.

Zalety

Redukcja kosztów:
Naprawa zamiast wymiany uszkodzonych słupów wg normy DIN EN 15635 oraz BGR 234

Oszczędność czasu:
System ROS wymaga jedynie zdjęcia dwóch palet i umieszczenia ich na podłodze obok naprawianego słupa.

Efektywność:
System ROS pozwala na dokonywanie dwukrotnych napraw w tym samym miejscu

Patent ROS:
Nasz innowacyjny system przeszedł pomyślnie wszelkie kontrole jakości i uzyskał certyfikat DEKRA, Niemcy