Ros na świecie: ROS International ROS Austria ROS Belg ROS Chile ROS Colombia ROS Finland ROS France ROS Germany ROS Hungary ROS Italy ROS Luxemburg ROS Mexico ROS Nederlands ROS Panama ROS Portugal ROS Romania ROS Austria South Africa ROS Spain ROS Turkey ROS USA ROS Sweden

Naprawa słupa magazynowego w 30 minut? Poznaj nasz sekret. Dowiedz się jak to zrobić.

Jednym z największych zagrożeń w magazynie u klienta są konstrukcje magazynowe, dlatego tak ważne jest zadbanie o to, aby były one bezpieczne dla pracowników i składowanego na nich towaru.
Metoda ROS to bezpieczna, opatentowana, światowa technologia dzięki której uszkodzony słup regałowy po naprawie odzyskuje swój pierwotny kształt i nośność jak sprzed uszkodzenia.
Dzięki wykorzystaniu tej technologii w porównaniu do standardowej wymiany regału możemy w szybszy, prostszy, tańszy, skuteczny i ekologiczny sposób naprawić uszkodzony słup regałowy.

Przedstawiamy 3 kroki w prostowaniu słupa regałowego metodą ROS:

Krok 1
Nasz wyszkolony zespół techników ROS przeprowadza wstępną inspekcję uszkodzonego słupa regałowego w celu oceny uszkodzenia. Każde uszkodzenie jest oceniane pod kątem technicznym. Jeżeli słup nie spełnia kryteriów naprawy metodą ROS takich jak: uszkodzenie metalu, pęknięcie itp. wówczas zalecamy standardową wymianę słupa. Takie uszkodzenie jest oznaczane czerwoną etykietą. W tym celu należy skontaktować się z dostawcą regałów lub naszym partnerem - firmą DARLOG www.darlog.pl
Podczas naprawy metodą ROS uszkodzony regał musi być zatowarowany. Naprawa odbywa się przy pełnym obciążeniu.
Jeśli słup jest zdemontowany nie jesteśmy wstanie go naprawić.

Krok 2
Jeśli uszkodzony słup regałowy kwalifikuje się do naprawy metodą ROS nasz zespół techników przystępuje do jego naprawy. W tym celu ekipa odstawia 2 miejsca paletowe z poziomu posadzki w celu rozstawienia sprzętu.
Niestandardowa, precyzyjnie zaprojektowana matryca poprzez kontrolowane ciśnienie hydrauliczne zaczyna prostowanie słupa. Proces naprawy następuje trójwymiarowo, dzięki temu zapewnione jest poprawne profilowanie przedniej ścianki, bocznych ścian i narożników.

Krok 3
Naprawa 1 słupa trwa średnio ok 30 minut ( w zależności od stopnia uszkodzenia ).
Po zakończeniu naprawy ciśnienie hydrauliczne jest stopniowo zwalniane, a matryca precyzyjnie wycofywana. Wyprostowany słup odzyskuje swój pierwotny kształt i nośność. Jest zgodny z normą PN-EN 15635 i posiada 5 letnią gwarancję. Po naprawie możemy od razu korzystać z regału.

Naprawiony słup oznaczany jest:

zieloną etykietą - gdy słup został naprawiony 1 raz lub żółtą etykietą - gdy słup został naprawiony 2 raz.

Chcąc zapewnić możliwie jak największe bezpieczeństwo w magazynach, w których pracujemy słupy metodą ROS naprawiamy do 2 razy.

Na podstawie protokołu od techników, sporządzany jest raport końcowy z naprawy słupów regałowych z 5-letnią gwarancją i wykazem konkretnych oznaczeń lokalizacji naprawionych słupów.  

 

Zapraszamy do kontaktu z Katarzyną Kroh

Niektórzy nasi klienci w Polsce i na świecie
ROS Polska Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Pokrzywno 16A
61-315 Poznań
NIP: 783-171-28-18
REGON: 302716510
KRS: 0000507496
Kontakt z nami
+48 517 373 513
+48 607 067 864